Upravit stránku

Obchodní firma Petr Sejkora - FITING SERVIS byla založena v roce 1991 se zaměřením na prodej topenářského a plynárenského materiálu.

V následujících letech se firma vyprofilovala na dodavatele materiálu na výstavbu plynovodů, vodovodů, specialních armatur a izolačních materiálů.

V současné době je firma dodavatelem plynárenského materiálu pro společnost GasNet, jež je provozovatelem největší plynárenské distribuční soustavy v České republice,  pro servisní společnost GasNet Služby, které zajišťují efektivní provoz plynárenské sítě GasNet  a certifikovaným montážním firmám na investiční stavby společností GasNet a GasNet Služby.

GasNet a GasNet Služby vlastní konsorcium investorů vedené společností Macquarie Infrastructure and Real Assets (MIRA), do nějž patří British Columbia Investment Management Corporation (BCI) a Allianz Capital Partners zastupující pojišťovací společnosti skupiny Allianz.

Certifikát ISO

Obchodní firma Petr Sejkora - FITING SERVIS má zaveden systém jakosti řízení firmy dle mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001:2015.

  • CERTIFIKÁT PRO-CERT
    CERTIFIKÁT PRO-CERT
  • Politika kvality Petr Sejkora - FITING SERVIS
    Politika kvality Petr Sejkora - FITING SERVIS